HAKKIMIZDA

Çulha Prodüksiyon 2006 yılında çıktığı bu yolda Isparta merkezli olarak Türkiye geneli hizmet vermeye devam etmektedir.

Bünyesinde bulundurduğu ekipmanlarla, Kamu kurum ve kuruluşları ile kurumsal firmalar, işletmeler ve çeşitli ulusal ve yerel tv kanallarında tanıtım filmi, tv reklam filmi, tv programları ve prodüksiyon hizmetlerine gururla imza atmıştır.

Ulusal ve yerel Tv kanallarının kurumsal kimliklerini de Firmamızca profesyonel bir şekilde tasarlanıp hazırlanmaktadır.

Firma olarak tüm projelerimizde en tecrübeli yönetmen, yazar, senarist, görüntü yönetmeni, seslendirmen, visualeffects Editörü ve teknik elemanlarla çalışmaktayız.

Sizler için yaşamın her alanında etkili dokunuşlarımızla dikkatleri üzerinize toplamak için yıllardır fikir, bilgi ve tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Reklam filmi çekimleri, tanıtım filmi çekimleri, bazen çizimin gücünü ele alıp 2D ve 3D animasyonlarla bazen de yaşama daha farklı bir açıdan bakabilme adına drone ile hava çekimleri, önemli belgesel ve tv program yapımlarına devam ediyoruz.

Ayrıca; www.bitiklasat.com , www.antalyaisdunyasi.com , www.ispartaisdunyasi.com , www.burdurisdunyasi.com , www.hediyelikbunlar.com internet siteleriyle de milyonlara hizmet vermektedir.

Unutmayın, hedef kitlenize ulaşmak için profesyonel çözümlerimizle daima sizlerin yanındayız..